Результати використання приладу TruCAM на Хмельниччині

11
Фото: @khmelpolice

Нагадаємо, 11 лютого, на автодорозі М-12 “Стрий – Знам’янка”, на ділянці між 242-м та 300-м км поліцейські управління патрульної поліції у Хмельницькій області розпочали фіксувати швидкість автотранспорту за допомогою лазерного приладу TruCAM, а 13 травня — на автодорозі Н03 «Житомир – Чернівці» між 188-м та 300-м км.

За період використання пристрою патрульні оформили понад 3600 адміністративних матеріалів за порушення швидкісного режиму.

22

@khmelpolice

Шановні водії, зверніть увагу:
 згідно частини 1 статті 122 КУпАП — перевищення встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів більше, як на 20 км/год — тягне за собою штраф у розмірі 255 гривень.
 згідно частини 3 статті 122 КУпАП — перевищення встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів більше, як на 50 км/год — тягне за собою накладення штрафу в розмірі 510 гривень.

Ми вкотре наголошуємо: нехтування Правилами дорожнього руху може призвести до трагічних наслідків! Пам’ятайте, у ваших руках не лише кермо, а й життя та здоров’я рідних людей та усіх оточуючих!!! Безпечних вам доріг ! Пам’ятайте, на вас чекають вдома!

За інформацією прес-служби патрульних. 

Приєднуйтесь до нашого каналу у Viber та Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне