СБУ викрила чергового прибічника російської військової агресії

Фото: Управління СБ України у Хмельницькій області
Служба безпеки продовжує системну роботу з викриття ворожих агітаторів та шанувальників кремлівської пропаганди. За даними слідства, колишній військовий рф, після виходу на пенсію переїхав в Україну, отримав громадянство і оселився в Кам’янець-Подільському районі.
 
Повідомляє Управління СБ України у Хмельницькій області
 
Однак полковник у відставці виявилився стійким прибічником «руського міра». Від початку повномасштабного вторгнення рф в Україну він підтримував рашистів та захоплювався їхніми «подвигами».
 
На власній сторінці у забороненій в Україні соцмережі він регулярно поширював деструктив і кремлівську пропаганду, виправдовував збройну агресію рф та героїзував російських загарбників.
 
Агітатор захоплювався Сталіним, цитував Кадирова та стверджував, що «росія обов’язково переможе в «СВО». У поширених ним дописах, українці називались «потомками нацистів», а Крим – «ісконно русской» територією.
 
Крім того, він переконував, що росія нібито «має право на будь-які заходи, включаючи воєнні, проти Німеччини, Угорщини, Австрії, Румунії, Болгарії, Фінляндії, Хорватії, Чехії, Латвії, Естонії, Литви та України за спроби відродити нацизм».
 
Ініційована спецслужбою лінгвістична експертиза підтвердила факти протиправної діяльності фігуранта.
На підставі зібраних доказів йому повідомлено про підозру за ч.1 ст.111-1 (колабораційна діяльність) Кримінального кодексу України.
 
Заходи із викриття проводили співробітники СБУ у Хмельницькій області за процесуального керівництва обласної прокуратури.
 

Управління СБ України у Хмельницькій області

 
Приєднуйтесь до нашого каналу у Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне