Сержанта-сапера з Хмельниччини нагородили почесним нагрудним знаком Головнокомандувача ЗСУ «Золотий хрест»

Фото: Ізяславська міська територіальна громада

Згідно з наказом Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного від 05.07.2023 р. № 1483 за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі почесним нагрудним знаком «Золотий хрест» нагороджено мешканця Мислятинського старостинського округу Ізяславської міської територіальної громади, сержанта-сапера територіальної оборони Ковальського Станіслава Володимировича.

Нагороду вручив бійцеві Ізяславський міський голова Сергій Шлегель.

«Станіслав Ковальський – приклад того, як потрібно любити свою країну та у складний час захищати її. Адже дійсно, з початком повномасштабного вторгнення російських окупантів, без вагань  наш земляк, як і тисячі інших українців-відчайдух, вступив добровольцем до лав Збройних Сил України, щоб боронити Батьківщину, свою родину, усіх нас.

Станіславу Володимировичу – саперу територіальної оборони – довелось побувати у самісінькому пеклі на Донеччині сорок п’ять днів без перерви. Під кулями, снарядами практично щоночі за 150 м від ворогів виконував свій військовий обов’язок. Так, йому, як й іншим його побратимам не хотілось вмирати, кортілось якомога швидше здобути перемогу над російськими агресорами та повернутись до своєї коханої, люблячих доньок, довгоочікуваних онуків.

Але розумів, якщо наші оборонці не зупинять окупантів, то їх вже ніхто не зупинить. Також бійцеві доводилось захищати Батьківщину на Луганщині. Лише цьогоріч, демобілізувавшись, воїн повернувся додому до своєї люблячої сім’ї» – йдеться у дописі Ізяславської міської ради.

Приєднуйтесь до нашого каналу у Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне