Шаблістка з Нетішина разом зі своєю командою вибороли срібло Кубку світу у Тунісі

11

Аліна Комащук із Нетішина разом зі своєю командою шаблісток здобули друге місце Кубку світу у Тунісі. Про цю подію повідомила спільнота у Facebook – НОК України та олімпійська команда.

2

@olympicua

У напруженому фіналі українські шаблістки все ж поступилися команді Італії (42:45). Проте недарма кажуть, що за початком діло становиться.

Це перша нагорода Харлан і Ко на етапах Кубка світу за останні два з половиною роки. І якраз вчасно, адже це був перший турнір у командному відборі на Токіо-2020. Тож далі тільки вперед, вболіваємо!! – зазначили у дописі.

4

@olympicua

Нагадаємо, що «Золото» для збірної України з важкої атлетики здобула кам’янчанка. У польському місті Замосць завершився Чемпіонат Європи з важкої атлетики серед юніорів та молоді до 23 років. Збірну команду України представляли 29 спортсменів, із-поміж яких – і студентка факультету фізичної культури К-ПНУ ім. І. Огієнка Анастасія Лисенко.Продемонструвавши результат 265 кг у важкоатлетичному двоборстві (в/к 90+ кг), вона здобула золоту медаль.