Ще понад 50 університетів викладатимуть антикорупційну дисципліну у наступному навчальному році

Фото: ілюстративне

Ще понад 50 університетів викладатимуть дисципліну “Антикорупція та доброчесність”, розроблену Офісом доброчесності НАЗК, із нового навчального року. Викладачі, які читатимуть курс, повинні пройти відповідне навчання, розповіли в Офісі доброчесності НАЗК.

“Ми починали з 10 університетів, які пілотували дисципліну “Антикорупція та доброчесність” у цьому навчальному році. Оскільки “пілот” мав успіх, ми оголосили конкурс і отримали 150 заявок від різних вишів, серед яких на сьогодні відібрали 52 університети на наступний навчальний рік. Маємо надію, що ще через рік дисципліна охопить усі ЗВО, як це і передбачено Державною антикорупційною програмою”, – розповіла керівниця Офісу доброчесності НАЗК Ірина Чаговець.

До вересня кількість вишів може збільшитися. Обов’язковою умовою для впровадження дисципліни є підготовка викладачів. Ті викладачі, яких делегує адміністрація університету, повинні будуть пройти навчання на освітньому порталі НАЗК. Лише після отримання відповідного сертифікату викладачі зможуть читати курс.

Нагадаємо, Офіс доброчесності пілотував дисципліну “Антикорупція та доброчесність” у 10 вишах в осінньому семестрі цього навчального року. Її слухачами стали понад 800 студентів із різних куточків України. Вони пройшли опитування до та після вивчення курсу. 87% опитаних назвали дисципліну корисною.

Пілотування дисципліни відбувалося у рамках проєкту “Доброчесність для молоді”, що впроваджує ГО “Антикорупційний штаб” та Офіс доброчесності НАЗК за підтримки проєкту UNDP в Україні “Підтримка громадянського суспільства та молоді” та фінансування Міністерства закордонних справ Данії.

Приєднуйтесь до нашого каналу у Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне