Шепетівський міський голова, котрий закликав чиновників йти в неоплачувані відпустки, сам пішов в оплачувану

Фото: https://shepvisnyk.com.ua/

8 квітня міський голова Віталій Бузиль закликав освітян та посадовців піти в неоплачувану відпустку. Мотивував це економією місцевого бюджету в період пандемії, повідомляє сайт міста Шепетівка. 

«Економічна ситуація як в країні, так і в місті складна – підприємці не працюють і не сплачують податки. Розуміючи всю важливість економії місцевого бюджету в період пандемії звертаюся до усіх хто фінансується коштом місцевого бюджету. Зокрема до керівників та фахівців Шепетівської міської ради з проханням розглянути можливість взяти відпустки без збереження заробітної плати. В першу чергу сподіваюся на свідомість та громадську позицію посадовців! Я вважаю це логічним та правильним кроком» – йшлося у його дописі.

Таким чином Віталій Бузиль хотів зекономити 4 000 000 грн за рахунок посадовців, та ще 3 000 000 грн за рахунок освітян.

Однак, колишній міський голова Шепетівки та заодно нинішній депутат від ВО “Свобода” Михайло Полодюк оприлюднив розпорядження, згідно якого стало відомо, що Віталій Бузиль пішов у оплачувану відпустку з 19 по 24 квітня включно. Окремим пунктом розпорядження начальнику відділу бухгалтерського обліку наказали виплатити відпускні.

Пресслужба Шепетівської міської ради прокоментувала цю ситуацію:

«У зв’язку із відсутністю системного підходу із використання відпусток працівниками виконавчого комітету Шепетівської міської ради у період з 2015 по 2020 роки, за невикористані працівниками виконавчого комітету відпустки, станом на грудень 2020 року накопичилася сума компенсацій з місцевого бюджету – понад 1 000 000 грн.

Для рівномірного використання відпусток у 2021 році, 30.12.2020 року було затверджено графік відпусток працівників виконавчого комітету до обов’язкового виконання, та доведено його особисто під підпис кожному працівникові. Контроль за виконанням графіку покладено на керівника відділу з питань кадрової та режимно-секретної роботи.

Відповідно до вищезгаданого графіка, міський голова Віталій Бузиль у період з 19 по 24 квітня перебуває у плановій щорічній відпустці.

У період з 12 по 16 квітня у відпустках за свій рахунок знаходились секретар міської ради та два заступники міського голови, до того ж 15 квітня відбулося чергове засідання виконавчого комітету під головуванням міського голови.

У період із 19 по 23 квітня відбувалися депутатські комісії, на яких був присутній секретар міської ради, міський голова скористався відпусткою згідно з графіком, відсутніми були керуючий справами та два заступника.

З метою забезпечення безперебійної діяльності апарату виконавчого комітету на нараді із заступниками міського голови, щодо черговості відпусток за свій рахунок, було узгоджено – міський голова та один заступник перебуватимуть у неоплачуваній відпустці, після чергової сесії міської ради, тобто з 28 квітня. Рішення прийнято з метою сталого забезпечення виробничої та фінансово-господарської діяльності виконкому. У підсумку заяв керівництвом міської ради у складі: секретар, керуючий справами, радник, заступники міського голови; вже було використано 45 днів відпусток без збереження заробітної плати. Міський голова та ще один заступник використають в цілому 10 днів без збереження».

Приєднуйтесь до нашого каналу у Viber та Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне