Шістьом нардепам з Хмельниччини анулювали дипломатичні паспорти

Фото: ілюстративне

МЗС України заявляє, що визнало недійсними 225 дипломатичних паспортів народних депутатів, оскільки їх не було вчасно повернуто на зберігання, попри неодноразові прохання міністерства.

«За останні місяці МЗС України кілька разів зверталося до народних депутатів з проханням повернути паспорти і взаємодіяло з Верховною Радою для організації цього процесу. Останній раз ми просили здати паспорти впродовж липня. Всі наші заклики були проігноровані.

Відповідно, керуючись законодавством України, МЗС України визнало недійсними 225 дипломатичних паспортів народних депутатів, які не були своєчасно повернуті до МЗС на зберігання» – прокоментувала пресслужба МЗС виданню Українська правда.

Відповідно до положення про дипломатичний паспорт, затвердженого указом президента, після повернення із відрядження в десятиденний термін дипломатичні паспорти мають бути повернені до МЗС на зберігання. Також за жодних обставин вони не можуть використовуватися для приватних поїздок.

Серед тих, кому анулювали документ, є народні депутати від Хмельниччини: представники фракції “Слуга народу” Сергій Мандзій, Олексій Жмеренецький, Ігор Марчук, Микола Стефанчук, від депутатської групи “Партія “За майбутнє” – Олександр Герега та Сергій Лабазюк.

Приєднуйтесь до нашого каналу у Viber та Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне