Школярі Хмельницького, Сум та Берегово спільно збирають гроші на учнівський проєкт

Фото: GoF

У рамках проєкту ConnectED  учні та вчителі гімназії №2 м.Хмельницького, Сумської обласної гімназії-інтернату для талановитих та творчо обдарованих дітей та Берегівської гімназії Закарпатської області запустили власну ініціативу  на краудфандинговій платформі GoFundEd. Школярі об’єднали Північ, Центр та Захід України для того, щоб спільними зусиллями відкрити Україну по-новому. Підтримайте їх інформаційно, аби про проєкт дізналося більше людей!

 Учні працювали в тематиці “Точка на карті: учнівські рішення з локального туризму”. У результаті школярі стали ініціаторами створення проєкту “Точка на карті, що оживає”, у рамках якого школярі вже розробили понад 12 нових цікавих туристичних маршрутів, театралізованих екскурсії, квестів, майстер-класів для гостей і містян. Для реалізації проєкту необхідно зібрати історичний та фотоматеріал для виготовлення постерів, а також відзняти відео, посилання на які будуть розташовані у вигляді QR-кодів на постерах. Кожна ініціатива потребує продовження і розвитку, тому учасники проєкту планують долучити до реалізації свого задуму учнів-краєзнавців з усіх обласних центрів, створити інтерактивну історико-культурну мапу України, щоб об’єднати усі міста, продемонструвавши українцям та світові найцікавіші об’єкти України.

Зацікавились? Дивіться більше у відео: https://youtu.be/66UB3U1v4Cw
 
Підтримайте учнівську ідею і зовсім скоро зможете здійснити інтерактивну екскурсію Україною: https://gof.org.ua/campaigns/tochka-na-karti
 

Проєкт реалізується за фінансової підтримки програми «Зміцнення громадської довіри» (UCBI II), агентства з міжнародного розвитку США (USAID Ukraine – USAID Україна) та у партнерстві з ГО Центр Інноваційної Освіти “Про.Світ”.

Для запитань чи уточнень – телефонуйте за номером 0680599081, Поліна, комунікаційна менеджерка платформи.

Приєднуйтесь до нашого каналу у Viber та Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне