Славутський мобільний шпиталь готовий до прийняття хворих на COVID-19

Фото: https://slavuta-mvk.gov.ua/

Сьогодні, 7 квітня, Славуту із робочим візитом відвідав голова Хмельницької обласної державної адміністрації Сергій Гамалій.

Разом із міським головою Василем Сидором, директором Славутської міської лікарні Леонідом Радзивілюком, представниками Державної служби із надзвичайних ситуацій присутні проінспектували готовність мобільного шпиталю надавати медичну допомогу хворим на COVID-19.  

https://slavuta-mvk.gov.ua/

Під час зустрічі керівник області подякував міському голові Славути та працівникам ДСНС за належну співпрацю та організацію роботи щодо оперативного розгортання мобільного шпиталю.   

Нагадаємо, що на виконання пункту 3 доручення Прем’єр-міністра України від 17 лютого 2021 року №7237/0/121, на території Славутської міської лікарні розгорнуто мобільний шпиталь для надання медичної допомоги хворим на COVID-19.

Госпіталь є автономним та має можливість розмістити до 120 ліжко-місць та відповідно до табелю, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров’я, укомплектований обладнанням для надання медичної допомоги хворим на COVID-19. У модулях госпіталю ДСНС кожне ліжко-місце забезпечене кисневим концентратором, обладнання дозволяє контролювати сатурацію, пульс та артеріальний тиск кожного хворого.

https://slavuta-mvk.gov.ua/

Згідно із розпорядженням керівника робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної НС природного характеру державного рівня, пов’язаної із поширенням коронавірусної хвороби Максима Степанова (від 5 квітня 2021р., № 35) начальником мобільного госпіталю на період його функціонування у розгорнутому стані призначено директора КП «Славутська міська лікарня ім. Ф.М. Михайлова» Леоніда Радзивілюка.  

Наразі, за даними Міністерства охорони здоров’я, Хмельницька область знаходиться серед лідерів за кількістю нових випадків захворювання.

Пресслужба Славутського МВК

Приєднуйтесь до нашого каналу у Viber та Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне