Словак Сергій Страйняк створив безкоштовний мобільний додаток для залучення інвестицій в Україну

Словак Сергій Страйняк створив безкоштовний мобільний додаток для залучення інвестицій в Україну
Фото: InveststUkriane

Мобільний додаток iOS InveststUkriane відображає понад 60 індустріальних парків по всій Україні. Застосунок містить інформацію про індустріальні парки, які постійно оновлюються (з новими фотографіями, наявністю, контактами тощо). Окрім того є у ньому супутникові, стандартні та гібридні види промислових парків.  Але це не єдине, що можна знайти у цьому додатку. Автор додав туди інформацію про Україну та переваги інвестицій та успішні історії вже створених іноземних компаній.   Крім інвестиційної інформації, додаток також включає веб-посилання на регіональні інвестиційні агентства, UkraineInvest тощо.

Автор цього мобільного застосунку iOS InveststUkriane словак Сергій Страйняк небайдужий до України, адже його прадід з Тернополя і його кохана теж українка.

«Україна має великий економічний потенціал, особливо в майбутньому, який і потрібно показати інвесторам у формі сучасних технологій – мобільні застосунки, зокрема. iOS додаток зробить видимими промислові парки та інвестиційні можливості в Україні. Я зв’язався з Міністерством економічного розвитку і торгівлі в Україні, які надали мені дані про промислові парки. Почав працювати над цією ідеєю. Головною причиною було і є залучення іноземних інвесторів до України, які будуть створювати нові робочі місця з достойною платою для українців, щоб люди не виїжджали на роботу закордон подалі від своїх сімей, а залишалися і заробляли в Україні», – зазначив розробник цього мобільного застосунку iOS InveststUkriane.

Автора додатку про індустріальні парки України радо зустрічають регіональні інвестиційні агенції. Автор фото Сергій Страйняк


Коротка інформація про автора: Сергій Страйняк раніше працював у SARIO (Словацьке агентство з розвитку інвестицій та торгівлі), де керував регіоном Східної Словаччини не лише по індустріальних парках. Працює в ІТ-компанії останні 7 років і у вільний час розробляє додатки для iPhone.

Приєднуйтесь до нашого каналу у Viber та Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне