Старокостянтинівська прокуратура вимагає скасувати рішення про приватизацію землі вартістю 700 тис грн

54
Фото: Newsonline24.com.ua

Органи прокуратури продовжують активну роботу щодо забезпечення законності у сфері земельних відносин.

Встановлено, що наказами Головного управління Держгеокадастру в області затверджено документацію із землеустрою. Та прийнято рішення про передачу громадянам для ведення особистого селянського господарства 16 га землі. Земля розташована за межами населених пунктів Старосинявської селищної ради. Про це повідомляє прес-служба обласної прокуратури.

Виявилось, що на час прийняття вказаних рішень зазначені особи вже використали своє право на безоплатне отримання у власність земельних ділянок цієї категорії. При цьому, всупереч вимог Земельного кодексу України, при зверненні до Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області вони надавали недостовірну інформацію про наявність права на безоплатну приватизацію.

Разом з тим, вказані ділянки були відчужені цими громадянами на користь третіх осіб.

Таким чином, земля поза волею держави неправомірно вибула з її власності.

Реагуючи на виявлені порушення та діючи на захист інтересів держави, прокуратурою до суду подано позовні заяви з вимогами визнати зазначені накази ГУ Держгеокадастру в області про надання у приватну власність земельних ділянок вартістю 680 тис грн недійсними.

Як повідомив начальник Старосинявського відділу Старокостянтинівської місцевої прокуратури Михайло Поліщук, позови прокуратури перебувають на розгляді у суді.

Нагадаємо, що на відновлення довкілля підприємства Хмельниччини спрямували 8.2 мільйона гривень. Впродовж січня-лютого 2019 року суб’єкти господарської діяльності Хмельницької області перерахували до бюджетів усіх рівнів 8.2 мільйона гривень екологічного податку. У порівнянні з відповідним періодом минулого року відрахування на оздоровлення довкілля зросли на понад 600 тисяч гривень.

Приєднуйтесь до нашого каналу у Viber та Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне