Суд визнав винуватим ексначальника Служби автодоріг Хмельниччини в нецільовому використанні бюджетних коштів

Фото: Слово і Діло

Вищий антикорупційний суд визнав винуватим колишнього начальника Служби автомобільних доріг в Хмельницькій області Петра Гнидюка в нецільовому використанні бюджетних коштів при здійсненні ремонту автомобільного мосту, інформує «Слово і Діло» з посиланням на прес-службу ВАКС.

«9 січня 2023 року колегія суддів ВАКС визнала винуватим колишнього начальника Служби автомобільних доріг в Хмельницькій області в нецільовому використанні бюджетних коштів при здійсненні ремонту автомобільного мосту в Хмельницькій області.

Суд перекваліфікував дії обвинуваченого із частини другої на частину першу статті 210 КК України, оскільки прокурором не було доведено кваліфікуючої ознаки цього злочину – наявності особливо великих розмірів бюджетних коштів при здійсненні обвинуваченим їх нецільового використання. Так, суд визнав доведеним лише два епізоди нецільового використання бюджетних коштів на загальну суму 2,66 млн грн, що мали місце у 2019 році», – інформує суд.

Гнидюку призначили штраф в розмірі 1000 неоподаткованих мінімумів громадян, але через закінчення строків давності його звільнили від покарання.

Приєднуйтесь до нашого каналу у Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне