Цього року Шепетівський цукровий комбінат виготовив 26,4 тисяч тонн цукру

Фото: shepetivka.com.ua

ПрАТ “Шепетівський цукровий комбінат”, що входить до корпорації A’SPIK GROUP, після 55 діб роботи завершив сезон-2019 виробництва “солодкого продукту”. Повідомляє прес-служба A’SPIK Group.

У компанії зазначають, що для цукроварів поточний маркетинговий рік вийшов досить непростим, адже через посушливе літо врожайність “солодких” коренеплодів була нижчою, ніж торік. Однак завдяки модернізації заводу зі 170-річною історією на підприємстві задоволені результатами роботи.

“Завдяки сучасному вакуум-конденсаційному устаткуванню з новими утфельними підігрівниками першого, другого та третього продуктів ми заощадили на газі та зменшили забір води з річки Гуска, а відповідно — і викиди на поля фільтрації, що безумовно є корисним для екології нашого краю. Водночас, заміна бурякорізки, центрифуг для кристалізації цукру та впровадженням міжнародного стандарту чищення цукрового сиропу дозволили підвищили якість нашої продукції”, – зауважує директор ПрАТ “Шепетівський цукровий комбінат” Віталій Смілянець.

За його словами, нове устаткування також значно зменшило вимушені паузи у роботі заводу через вихід з ладу застарілого обладнання, а тепла осінь суттєво поліпшила логістику, полегшивши доступ до полів.

shepetivka.com.ua

Ба більше, оновлення виробничих потужностей комбінату разом зі зростанням на 1% цукристості буряків дали змогу підвищити вихід цукру. Зокрема, у 2019 році на підприємстві “зварили” майже на 2 тисячі тонн “білого золота” більше, ніж у минулому сезоні, переробивши при цьому меншу кількість коренеплодів. Загалом цьогоріч шепетівські цукровики трансформували понад 181 тис. т. буряків на 26,4 тис. т. “солодкого продукту”.

Попри завершення переробного циклу, життя на заводі вируватиме і надалі, адже міжсезоння — час для планової модернізації.

“Після підбиття перших підсумків ми детально проаналізуємо увесь виробничий процес протягом сезону, що минув. За отриманими результатами внесемо корективи до планів модернізації на найближчу перспективу, аби усунути “слабкі місця”, які виявили, збільшити енергоефективність, знизити собівартість та, звісно, підвищити якість нашого цукру”, – підсумовує Віталій Смілянець.

За інформацією прес-служби A’SPIK Group.

Приєднуйтесь до нашого каналу у Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне