У 2018 році 322 роботодавці отримали компенсацію за нові робочі місця

У 2018 році 322 роботодавці отримали компенсацію за нові робочі місця
Фото: news.dtkt.ua

Протягом 2018 року, за сприяння Хмельницької обласної служби зайнятості 484 безробітних особи були працевлаштовані на нові робочі місця, а 322 роботодавці отримали компенсацію єдиного соціального внеску (ЄСВ).

За словами директора Хмельницького обласного центру зайнятості Сергія Черешні однією з фінансових підтримок роботодавця з боку центру зайнятості є компенсація витрат роботодавця на оплату праці найманого працівника.

До прикладу, у Ізяславському районі ТОВ «Ішесла», що займається організацією будівництва будівель, безробітні працевлаштувались на робочі місця – майстер виробництва, машиніст екскаватору, водій автотранспортних засобів, муляр та інші. Загалом роботодавець отримав 10 компенсацій єдиного соціального внеску. У Дунаєвецькому районі ФОП Лубко О.М. отримав 8 компенсацій ЄСВ та створив нові робочі місця для бухгалтера, начальника цеху, підсобних робітників.

Що ж стосується осіб, які відносяться до соціальнонезахищеної категорії, то 191 особа (22 – особи з інвалідністю та 4 – учасники АТО) знайшли роботу у працедавців нашої області, а ті в свою чергу отримали відшкодування.

За більш детальною інформацією щодо надання компенсації ЄСВ звертайтеся за телефоном (0382) 79-57-40 або за посиланням www.dcz.gov.ua/storinka/poslugy 

Відділ організаційно-інформаційної роботи та архівної справи ОЦЗ
Хмельницький обласний центр зайнятості
пров. Шевченка,10
м.Хмельницький, Україна, 29000
тел: +38(0382) 65-74-18
+38(0382)76-46-42

khm-ocz@kmocz.gov.ua

Повідомляє сайт Хмельницької облаcної державної адміністрації.

Нагадаємо, що Хмельниччина у загальному рейтингу областей щодо формування ОТГ посіла перше місце

Приєднуйтесь до нашого каналу у Viber та Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне