У 2019 році у Хмельницькому створено 5 острівців безпеки на дорогах міста

103
Фото: khm.gov.ua

Для підвищення безпеки пішоходів та зменшення кількості аварій впродовж 2019 року у Хмельницькому облаштовано 5 острівців безпеки на найжвавіших дорогах міста. А саме: на вулиці Бандери встановили два острівця безпеки. На вулицях Старокостянтинівське шосе, Львівське шосе та Озерній – по одному.

Острівець безпеки — технічний засіб регулювання дорожнього руху на наземних пішохідних переходах. Який конструктивно виділений над проїзною частиною дороги та призначений як захисний елемент для зупинки пішоходів під час переходу проїзної частини дороги.

«Більшість дорожньо-транспортних пригод у Хмельницькому – це наїзд на пішохода. Трапляються вони в основному на нерегульованих пішохідних переходах. Не зважаючи на те, що у таких місцях, крім влаштування острівців безпеки, застосовуються дорожні знаки «Пішохідний перехід» на щитах із світловідбивним склом. Встановлено спеціальні світильники, обмежувачі швидкості руху транспорту, нанесено червоно-білу розмітку», – зазначає начальник відділу організації безпеки дорожнього руху управління житлово-комунального господарства Олександр Ковальчук.

Нагадаємо, минулого року на дорогах обласного центру облаштовано 6 острівців безпеки. 4 на вулиці Свободи і 2 на проспекті Миру.

 

Приєднуйтесь до нашого каналу у Viber та Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне