У Чемерівцях на ремонтах “Нової української школи” підрядник незаконно отримав 400 000 гривень

смертельного випадку
Фото: Хмельницький апеляційний суд
Органами прокуратури спільно з іншими правоохоронними органами вживаються заходи до виявлення та розкриття правопорушень у сфері бюджетних відносин.
 
Встановлено, що будівельним підприємством в рамках реалізації концепції «Нова українська школа» проведено реконструкцію та модернізацію приміщень загальноосвітньої навчального закладу у смт Чемерівці.
 
Згідно умов укладеного між товариством та закладом освіти договору вартість вказаних робіт становила майже 5 млн грн, а під час виконання правочину сторони збільшили вартість ще на 400 тис грн.
 
За результатами аналітичного дослідження, проведеного оперативним управлінням Головного управління Державної фіскальної служби у Хмельницькій області, встановлено, що до офіційних бухгалтерських документів, які підтверджують вартість виконаних робіт, внесено недостовірні відомості.
 
Внаслідок цього за попередніми підрахунками з бюджету безпідставно сплачено більше 400 тис грн.
 
Як повідомив заступник керівника Городоцької місцевої прокуратури Ігор Бантюк, за вказаним фактом місцевою прокуратурою розпочато кримінальне провадження за ч. 3 ст. 191 (привласнення чужого майна шляхом зловживання службовим становищем за попередньою змовою групою осіб) КК України.
 
Проведення досудового розслідування доручено слідчому відділу Чемеровецького відділення Городоцького відділу Головного управління Національної поліції в області.
 
На даний час проводяться слідчі дії, спрямовані на збір та фіксацію доказів.
 
Пресслужба прокуратури Хмельницької області
Приєднуйтесь до нашого каналу у Viber та Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне