У Дунаєвецькому районі відбулося засідання комісії з питань ТЕБ та НС

Фото: consumerhm.gov.ua

 Під головуванням голови Дунаєвецької райдержадміністрації, голови комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Олександра Бернашевського проведено позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

В засіданні взяли участь представники об’єднаних територіальних громад району та орендарі водних об’єктів. На порядок денний засідання було винесено питання про ветеринарно-санітарний стан водних об’єктів району. З даного питання інформував начальник Дунаєвецького районного управління Віталій Лисак.

consumerhm.gov.ua

   За результатами засідання комісії та розгляду питань порядку денного були прийняті відповідні рішення щодо: проведення лабораторних досліджень води та риби (гідрохімічне, бактеорологічне, паразеотологічне дослідження) орендарями водних об’єктів в установленому порядку; приведення прибережних територій водних об’єктів у відповідність до санітарних норм; приведення ширини прибережної захисної смуги водних об’єктів у відповідність до норм Водного кодексу; проведення хлорації (літування) водних об’єктів у разі позитивних показників мікробіологічного дослідження та інше. Виконання зазначених рішень є обов’язковим у строк до 15 липня 2019 року.

Приєднуйтесь до нашого каналу у Viber та Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне