У громаді на Хмельниччині через рашистську атаку постраждало близько п’ятисот будинків

Фото: Деражнянська громада

У результаті нічної атаки росії на Хмельниччину, яку вона здійснила 19 серпня, у Деражнянській громаді постраждало близько п’ятисот будинків.

У громаді одразу після відбою повітряної тривоги розпочали обстежувати та ліквідовувати наслідки руйнувань.

«Окрім приватних садиб, у селах громади постраждали й об’єкти комунальної власності. Зокрема, у селі Копачівка – школа, у селі Шпиченці – школа, садочок та клуб, у Нижньому – клуб. У самій Деражні вибуховою хвилею пошкоджено вікна у міській лікарні та клубі» – розповідає голова громади Андрій Ковпак.

За його словами, одразу після відбою повітряної тривоги було сформовано декілька ремонтних бригад, котрі почали надавати допомогу населенню.

Окрім того, працівники міської ради проводять обхід населення, аби скласти перелік постраждалих та провести роз’яснювальну роботу, куди слід звертатись, аби отримати відшкодування.

«Завдяки активній співпраці з підприємцями громади маємо трохи будівельних матеріалів, які роздаємо жителям, підключили до ремонтних робіт комунальні підприємства”, — говорить голова громади.

Товариство Червоного хреста надало плівку, котрою закривають вибиті вибуховою хвилею вікна.

«Усі пошкодження, які є у садочках та школах громади, ми ліквідуємо якнайшвидше, аби діти вчасно розпочали очне навчання» – наголошує міський голова.

Після обстеження наслідків руйнувань у громадах, кошти на відновлення візьмуть з обласного та місцевого бюджетів, а також залучатимуть благодійні фонди.

Приєднуйтесь до нашого каналу у Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне