У Кам’янці-Подільському поліцейські розшукали 10-річного хлопчика

Фото: https://hm.npu.gov.ua/

Подія сталася вчора, 26 листопада, близько 16:40 години у місті Кам’янці-Подільському.

До поліції звернулася місцева жителька та повідомила, що її 10-річний син не повернувся вчасно зі школи. Телефон у дитини був вимкнений, тож жінка неабияк хвилювалася. До того ж надворі вже темніло, а самостійні пошуки результату не дали.

Правоохоронці одразу почали пошуки хлопчика. Менш як за півгодини інспектори сектору протидії домашньому насильству Андрій Валецький та Сергій Кобля виявили школяра неподалік дому та передали матері. Хлопчик пояснив, що після уроків пішов на тренування, забувши попередити про це батьків. 

Поліцейські провели з родиною профілактичну бесіду та наголосили хлопчикові на важливості завжди повідомляти дорослим про своє місце перебування.

 

Приєднуйтесь до нашого каналу у Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне