У Кам’янці покажуть виставку про Донбас

Фото: www.adm-km.gov.ua

28 травня о 14.00 запрошуємо на відкриття пересувної виставки “Донбас – переPROчитання образу”. Виставка спрямована на формування образу Донбасу, як невід’ємної частини соборної української держави.

Виставка підготовлена Українським інститутом національної пам’яті на основі маловідомих матеріалів з фондів Центрального державного архіву громадських об’єднань України, Галузевого державного архіву СБУ, а також документів з Державного архіву Донецької області. Деякі з них щойно розсекречені та публікуються вперше.

Організатори пересувної виставки сподіваються, що ця виставка приверне увагу людей з різною оцінкою ситуації на сході країни, адже без знання минулого, неможливо вплинути на майбутнє.

Під час урочистого відкриття вхід – безкоштовний.

Повідомляє сайт Хмельницької облаcної державної адміністрації

Нагадаємо, що фестиваль освітніх інновацій «Освітній хайп» відбудеться 8 червня 2019 року у Хмельницькому для презентації проектів культурного та соціального напрямків учасників освітнього проекту «Відкривай Україну». Проект «Відкривай Україну» четвертий рік навчає школярів 7-11 класів змінювати міста. Участь у проекті бере молодь від Щастя до Хуста, від Броварів до Татарбунарів.

Приєднуйтесь до нашого каналу у Viber та Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне