У Хмельницькій ОВА обговорили шляхи покращення безпеки дорожнього руху під час відключень електроенергії

Фото: ОВА

Начальник ОВА Cергій Тюрін провів нараду з представниками силових структур, дорожніх служб та енергетиків.

Метою зустрічі стало обговорення шляхів покращення безпеки дорожнього руху під час відключень електроенергії на території області, зокрема на найбільш завантажених перехрестях, які обладнані світлофорами, повідомили в ОВА.

Очільник ОВА наголосив, що забезпечення безпеки на дорогах є одним із пріоритетних напрямків роботи.

“У зв’язку з запровадженням відключень електроенергії виникає необхідність створення належних умов учасникам дорожнього руху на автомобільних дорогах загального користування, вулично-дорожньої мережі, а саме забезпечення сталої роботи світлофорних об’єктів”, – зазначив Сергій Тюрін.

В ході обговорення учасники наради обговорили шляхи вирішення питань та прийняли ряд рішень, спрямованих на покращення безпеки дорожнього руху під час відключень електроенергії.

“Ми повинні мінімізувати ризики виникнення аварійних ситуацій на дорогах області та забезпечити безпечне пересування всіх учасників дорожнього руху”, – завершуючи, підкреслив очільник області.

Нагадаємо, ще на початку 2023 року в обласному центрі для безперебійної роботи на перехрестях почали встановлювати світлофори з автономним живленням.

Задля цього  комунальне підприємство “БРЕД” придбало чотири комплекти інверторів та акумуляторів. Інвертор живиться від акумулятора і подає сигнал до дорожнього контролера, який під’єднаний до шафи світлофора і забезпечує його роботу  до 7 годин без світла.  Такий спосіб живлення не потребує додаткового обслуговування, на відміну від генераторів. При появі світла батареї заряджаються автоматично. Для цього  достатньо 3-4 години, а працює таке обладнання як при 30-градусному морозі, так і в спеку +50.

Приєднуйтесь до нашого каналу у Telegram
Позначки:  
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне