У Хмельницькому продовжують впроваджувати цікаві методи реабілітації для поранених бійців «Гвардії наступу»

Фото: https://hm.npu.gov.ua/

Неймовірно цікавий і насичений день провели хлопці із «Гвардії наступу», які зараз перебувають на лікуванні та реабілітації у відомчому шпиталі в Хмельницькому. Вони відвідали стародавню фортецю у Меджибожі, а потім відпочивали на природі та рибалили. Організували захід поліцейські психологи разом з адміністрацією історико-культурного заповідника «Меджибіж».

У рамках проєкту «Пункт психологічних практик» поліцейські психологи проводять із пораненими бійцями різні види терапії. Вже неодноразово хлопці відвідували кінологічний центр, де проходили сеанси каністерапії, були на виставках в мистецьких центрах, малювали картини, слухали терапевтичну музику

https://hm.npu.gov.ua/

Цього разу директор Державного історико-культурного заповідника «Меджибіж» Олег Погорілець запропонував для бійців цікаву програму, в якій поєдналось пізнання історії та відпочинок на природі з риболовлею. Відомчі психологи з радістю підтримали таку пропозицію. Долучилась до організації і поліцейська профспілка.

Пан Олег з колективом організовує подібні заходи для поранених захисників з самого початку війни:

—    Ми назвали цей проєкт «Музейний десант». Він працює вже третій рік. Наша основна мета — показати хлопцям, що, не дивлячись на всі проблеми, вони можуть жити повним активним життям, — наголошує директор заповідника.

І справді, поранені бійці на милицях і з протезами не бачили перешкод: спускались в замкові підземелля і підіймались на вали. А після цього вони мали справді чудовий відпочинок на природі зі справжнім козацьким кулішем і юшкою та зі спортивною риболовлею.

—    Нам дуже потрібні такі заходи, — говорить поранений боєць «Гвардії наступу» Дмитро. — Це допомагає відволіктися від лікарняних буднів, від білих стін. Тут ти справді відчуваєш себе, як до війни.

—    Це класно — виїхати на природу. Тут відпочиваєш душею, — доповнює побратима ще один захисник Денис.

Нагадаємо, що заходи з психологічної реабілітації реалізуються в рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я, запровадженої за ініціативи першої леді Олени Зеленської. Мета національної програми — надати допомогу кожному, чиє психічне здоров’я зазнало шкоди через війну. 

Дізнавайтесь більше: https://www.howareu.com/

Приєднуйтесь до нашого каналу у Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне