У Хмельницькому та Кам’янці терміново потрібна донорська кров

Фото: ілюстративне

У Кам’янці-Подільському на Хмельниччині терміново потрібна донорська кров негативного резуса будь-яких груп. Про це сьогодні, 14 травня, повідомили на Facebook-сторінці тамтешньої міської ради. Охочих стати донором запрошують у міське відділення трансфузіології у робочі дні з 08:00 до 12:00. Адреса — вулиця Ярослава Мудрого, 116, телефон — 0384976049.

Тим часом у Хмельницькому потрібні сім донорів крові будь-яких груп та резусів. Їх запрошують прийти у Центр служб крові на Сковороди, 29. Графік роботи — по буднях з 08:00 до 13:00. З собою потрібно мати паспорт. Отримувачем слід вказати Ткачука Степана Степановича, гематологічне відділення Хмельницької обласної лікарні. Потреба актуальна до 17 травня. Про це написали на Facebook-сторінці «Мій ДОНОР / Хмельницький».

Додамо, що здавати кров в Україні можуть не всі. Приймають тільки громадян України та іноземців з посвідкою на постійне проживання. Обмеження за віком — щонайменше 18 років. Вага повинна бути 50 кілограмів та більше. Є також протипоказання — постійні та тимчасові. Здача крові потребує нескладної підготовки. Більше дізнавайтеся на сайті donor.ua.

 
 
Приєднуйтесь до нашого каналу у Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне