У Хмельницькому відкрили дитячий майданчик за ескізом загиблого Андрія Черніцького

Фото: з сайту ХМР

У парку Чекмана в Хмельницькому відкрили дитячий майданчик «Павучок» за ескізом загиблого Андрія Черніцького. Він розташований неподалік зоокутка. Саме до нього малюнки та креслення створив військовий.

з сайту ХМР

Ще у 2018 році депутат міської ради, наш побратим Андрій Черніцький загорівся ідеєю створення дитячого майданчика, власноруч зробив креслення і прорахунки матеріалів. Надихнула його робота над реставрацією однієї з легендарних фігур Миколи Мазура, яку вони з дружиною відновили власноруч, – зазначив міський голова Олександр Симчишин.

з сайту ХМР

Андрій Черніцький у 2017-2020 роках був депутатом Хмельницької міської ради VII скликання. Займався військово-патріотичним вихованням молоді, організовуючи вишкільні табори.

У 2014 році хмельничанин отримав поранення, будучи активним учасником Революції Гідності. А у 2015 році добровольцем став до лав Збройних Сил України.

25 лютого 2022 року став добровольцем. Служив у 19-му окремому стрілецькому батальйоні. Маючи звання молодшого сержанта, обійняв посаду командира стрілецького відділення. Брав участь в обороні Сумської та Харківської областей. А у вересні 2022-го – у звільненні Харківщини. Також стримував наступ ворога поблизу міста Кремінна на межі Донецької та Луганської областей. 

1 липня 2023 року у важкому бою воїн отримав важке поранення, від якого помер в стабілізаційному пункті. Поховали Андрія Черніцького на Алеї слави у мікрорайоні Ракове.

 

 

 
Приєднуйтесь до нашого каналу у Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне