У Хмельницькому відзначили юного волонтера, котрий зібрав близько 70 тисяч гривень на ЗСУ

Фото: https://khm.gov.ua/

Українська молодь є активними учасниками великого волонтерського руху.

Голова обласної ради Віолета Лабазюк зустрілась та поспілкувалась з юним волонтером Олександром Посвістаком, учнем 8 класу НВК №10 та його братом Вадимом Бойчуком, заступником голови Консультативної ради з питань сприяння захисту інтересів ветеранів військових конфліктів при обласній раді й військовим ЗСУ, інформують в облраді.

До війни хлопчик мріяв стати програмістом, активно навчався у  комп’ютерній академії «STEP». Та кляті рашисти забрали у наших дітей можливість мріяти, можливість жити безпечно та щасливо…

https://km-oblrada.gov.ua/

Почувши про ситуацію в Маріуполі, про всі ті випробування, які лягли на плечі наших військових, хлопчик не міг бути осторонь та почав збирати кошти для ЗСУ.

13 річний Олександр зібрав близько 70 тисяч гривень на дрон для захисників Маріуполя, чітко розуміючи, наскільки їм потрібна ця техніка для ефективної боротьби з ворогом.

У ході зустрічі Віолета Олександрівна подякувала Олександру за свідомість, патріотичну позицію та підтримку наших військових, вручивши юному волонтеру Подяку обласної ради та цінний подарунок.

Приєднуйтесь до нашого каналу у Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне