У Хмельницькому викрили споживачів, котрі намагались обманути лічильник води за допомогою магніту

Фото: МКП “Хмельницькводоканал”

При плановому знятті контрольних показань ВРО та обстеженні систем водопостачання по вул. Анатолія Свидницького у споживача виявлено факт відсутності пломби на лічильнику води (була пошкоджена), окрім того, наші працівники виявили магніт біля лічильника, повідомляють у МКП “Хмельницькводоканал”.

Принцип дії магніту досить простий – при його застосуванні лічильник просто перестає рахувати спожиту воду.

Охочих “обманути систему” багато, але чи хороша ця ідея? Адже після того, як ваш “пристрій” знайдуть — нарахування послуг зростуть в рази. При цьому споживача буде переведено на розрахунок по нормі споживання  з моменту останньої перевірки лічильника до дати виявлення магніту (конкретно у будинку, про який ми розповіли проживає дві особи, отже норма споживання буде застосовуватися на двох осіб).

Крім цього споживачу буде проведено додаткове нарахування за пропускною спроможністю вводу, що складе 320 кубів. Споживача , який не оплатить нарахування сум, буде подано до суду для примусового стягнення цієї заборгованості.

Пам’ятайте, що втручання в роботу лічильника води кваліфікується як крадіжка, і тягне за собою відповідальність згідно з чинним законодавством України.

Приєднуйтесь до нашого каналу у Viber та Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне