У Хмельницькому викрито підпільне виробництво алкогольного фальсифікату

1
Фото: @sfs.khmelnytskyi

У ході проведення операції «Акциз-2019» співробітники податкової міліції Головного управління ДФС у Хмельницькій області припинили функціонування підпільного цеху з розливу фальсифікованих алкогольних напоїв. Про це інформує прес-служба управління. 

2

@sfs.khmelnytskyi

Встановлено, що група осіб тривалий час здійснювала незаконне виготовлення алкогольних напоїв із недоброякісної сировини, що становить загрозу для життя та здоров’я людей. А також реалізацію незаконно виготовлених алкогольних напоїв під виглядом горілки, розлитої в ПЕТ-пляшки місткістю 5 літрів та інших ємностей. І усе це без марок акцизного податку встановленого зразка.

4

@sfs.khmelnytskyi

Згідно з висновками судових експертиз, алкогольні напої, що реалізовувались під виглядом горілки, не відповідають вимогам державних стандартів. А також виготовлені непромисловим способом, без дотримання технології виготовлення горілки.

На підставі відповідних ухвал суду фіскалами проведено чотири обшуки у місцях здійснення незаконної діяльності. За результатами яких виявлено та припинено діяльність підпільного цеху.

5

@sfs.khmelnytskyi

З протиправного обігу вилучено рідину з характерним запахом спирту, готову продукцію під виглядом горілки, розлиту в ПЕТ-пляшки різних ємностей, обладнання, що забезпечує виробництво алкогольних напоїв. І ще тютюнові вироби без марок акцизного податку встановленого зразка. Загальна вартість вилучених підакцизних товарів складає 100 тисяч гривень.

Тривають слідчі дії.

Приєднуйтесь до нашого каналу у Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне