У Хмельницькому за матеріалами СБУ судитимуть зрадника, який допомагав ворогу готувати обстріли енергетичної інфраструктури

Фото: СБУ
Слідчі Управління СБУ у Хмельницькій області завершили досудове розслідування щодо агента фсб, який наводив ракетно-дронові удари рф по об’єктах військової та критичної інфраструктури Хмельниччини.
 
За матеріалами справи, виконавцем замовлень рашистів виявився 31-річний місцевий безробітний, який потрапив у поле зору ворога в Телеграм-каналах з пошуку «швидкого заробітку».
 
Там його завербували одразу два співробітники фсб, які ставили фігуранту різні завдання:
– один куратор вимагав виявити та передати ворогу геолокації аеродромів ЗСУ;
– інший російський спецслужбіст чекав від агента координати опорних електропідстанцій, які рашисти планували знищити, щоб знеструмити регіон.
 
Крім того, фігурант збирав координати муніципальних установ та підрозділів Нацполіції, а також намагався виявити приватні авто правоохоронців.
 
Співробітники СБУ затримали агента «на гарячому», коли він знімав на відео місцеву електропідстанцію.
 
На місці події у фігуранта вилучено смартфон із доказами його листування з окупантами, а також фото та відео українських об’єктів, які агент збирався відправити до фсб.
 
Слідчі Служби безпеки скерували до суду обвинувальний акт за ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану).
 
Зловмисник перебуває під вартою. Йому загрожує довічне позбавлення волі з конфіскацією майна.
Комплексні заходи проводили слідчі СБУ у Хмельницькій області та військові контррозвідники СБУ за процесуального керівництва обласної прокуратури.
Приєднуйтесь до нашого каналу у Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне