У Хмельницькому запрацює новий автобусний маршрут «Озерна – Філармонія»

Фото: http://vikna.if.ua/

У грудні цього року у Хмельницькому запрацює новий автобусний маршрут загального користування №3 сполученням: «Озерна – Філармонія». Інформує НГП.

Рішення про відкриття автобусного маршруту ухвалив виконавчий комітет Хмельницької міської ради сьогодні на черговому засіданні.

Автобуси маршруту №3 курсуватимуть від обласної філармонії вулицями Кам’янецькою, С. Бандери, Озерною, П. Мирного та у зворотньому напрямку. З Озерної автобус курсуватиме в напрямку філармонії, розвертатиметься на транспортній розв’язці, на мосту, що на вулиці Кам’янецькій. Далі – за маршрутом, повідомляє пресслужба міськради.

Як зазначив заступник міського голови Андрій Бондаренко, на маршруті їздитимуть великогабаритні автобуси ХКП «Електротранс».

«Додатковий автобусний маршрут запроваджено для максимального забезпечення перевезення пасажирів, зокрема жителів мікрорайону Озерна. Завдяки тому, що новий маршрут короткий, лише до центру міста, буде більш щільний графік руху транспорту» – зазначив заступник міського голови Андрій Бондаренко.

Приєднуйтесь до нашого каналу у Viber та Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне