У Хмельницький слідчий ізолятор принесли передачу з порожнім шприцом

41
Фото: .facebook.com/

В черговий раз співробітниками державної установи «Хмельницький слідчий ізолятор» попереджено спробу доставки до охоронюваної зони значної кількості заборонених предметів і речовин.

20 жовтня 2019 року під час патрулювання прилеглої до установи території працівниками слідчого ізолятору було виявлено невідому особу. Невідомий здійснював спробу перекиду через огорожу до охоронюваної зони невідомого пакунку. Особу правопорушника затримати не вдалось. Проте на місці події виявлено невідомий пакунок, обмотаний поліетиленовою стрічкою.

За фактом події повідомлено працівників поліції. По прибуттю на місце події СОГ Хмельницького ВП ГУНП України в Хмельницькій області було здійснено догляд невідомого пакунку. В якому виявлено 19 пакунків з речовиною зеленого кольору рослиного походження, 2 пластинки таблеток «лінбаг» по 150 мл, 2 амбули із написом «налбуфін», 3 згортки із речовиною білого кольору. Також 1 згорток із кристалічною речовиною блакитного кольору,6 пачок сухих дріжджів вагою 100 грам кожна, 6 мобільних телефонів, 1 колода гральних карт, 3 зарядні пристрої до мобільних телефонів та 1 порожній шприц.

Невідомі речовини вилучено працівниками поліції для проведення експертизи в НДЕКЦ МВС України.

По даному факту працівниками Хмельницького ВП ГУНП України в Хмельницькій області вирішується питання про внесення відомостей до ЄРДР за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 309 КК України. Проводяться заходи з розшуку особи правопорушника.

Нагадаємо, що у Хмельницькому в результаті ДТП загинула 11-річна дівчинка.

Приєднуйтесь до нашого каналу у Viber та Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне