У Летичеві 11-річна школярка на електровелосипеді наїхала на 7-річну дівчинку

Фото: https://hm.npu.gov.ua/

У результаті події малолітню пішохідку з тілесними ушкодженнями госпіталізували до лікарні. За даним фактом правоохоронці відкрили кримінальне провадження.

Подія сталася 20 вересня близько 18:00 години у селищі Летичів. 11-річна місцева жителька, рухаючись на електровелосипеді по провулку Коцюбинського, наїхала на 7-річну дівчинку. 

В результаті зіткнення малолітня травмувалася. Її госпіталізували до Хмельницької міської дитячої лікарні.

За даним фактом слідчі поліції відкрили кримінальне провадження за ст. 291 (Порушення чинних на транспорті правил) Кримінального кодексу України та наразі встановлюють обставини події.

 

Приєднуйтесь до нашого каналу у Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне