У м. Дунаївці встановлено намет для прийому та сортування хворих

Фото: dunrada.gov.ua

На виконання розпорядження керівника робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру державного рівня, пов’язаної з поширенням коронавірусної хвороби СOVID – 19, Віктора Ляшка від 29 березня 2020 року №9 в Хмельницькій області розгорнуто 3 тимчасових пункти прийому та сортування хворих (на базі наметів) на базі лікувальних закладів першої хвилі, згідно встановленої форми.

Так у м. Дунаївці по вул. Горького, буд. 7 (біля Дунаєвецької центральної районної лікарні) розміщений саме такий намет.

dunrada.gov.ua

Всі пацієнти з респіраторними симптомами, які звертаються у заклад охорони здоров’я (самозвернення, направлення лікарем чи транспортування бригадою екстреної медичної допомоги) повинні пройти первинне скринінгове медичне розподілення ще до входу у приймальне відділення (відділення екстреної медичної допомоги).

Первинне скринінгове медичне сортування включає:
▪️ надівання медичної маски на пацієнта та його супровід;
▪️ безконтактне вимірювання температури тіла пацієнта;
▪️ короткий збір анамнезу на виявлення респіраторних симптомів (кашель, нежить, задишка тощо).

Це надасть медичним працівникам можливість розподіляти пацієнтів залежно від ступеню важкості та госпіталізувати в лікарні лише тих хворих, які потребують цілодобового медичного спостереження. Така схема сприятиме зниженню ризиків інфікування на території лікарні для інших пацієнтів.

Дунаєвецька міська рада

Приєднуйтесь до нашого каналу у Viber та Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне