У Міжрегіональній Академії Управління персоналом відбулася знакова подія: фіксація двох всеукраїнських рекордів

Фото: Літературний рекорд (колективна збірка оповідань)

7 червня у Міжрегіональній Академії Управління персоналом у місті Києві відбулася знакова подія: фіксація двох всеукраїнських рекордів у національному реєстрі рекордів України, встановлених у творі «Босорка», написаному у новітньому жанрі «Літературний печворк».

Команда авторів написала роман на 2833 сторінки про ключового персонажа – карпатську відьму босорку. У написанні твору-рекордсмена взяло участь 228 авторів зі всієї України.

У підсумку «Босорка» здобула два рекорди: «Найбільший колектив авторів електронної книги» та «Найбільша кількість сторінок електронної книги».

Наразі, йде обговорення на рівні експертів, щодо номінування твору на світовий рекорд.

Організатором рекорду виступив автор гротескно-сатиричних творів Батура Сергій за підтримки команди організаторів та редакторів.

Партнери рекорду:

1. Президент МАУП Щокін Ростислав Георгійович;
2. Віце-президент МАУП Катерина Швець;
2. Видавчиня видавництва «Лілія» – Лілія Стасюк;
3. Сценарист і режисер Сладкевич Антон.

Рецензенти твору:

1. Членкиня спілки письменників і журналістів України Ольга Бражник ;
2. Докторка філологічних наук, професорка Бикова Тетяна;
3. Членкиня спілки письменників України Тетяна Грицан-Чонка.

Довідково: 

Батура Сергій Васильович (літературний псевдонім S. Batura). Народився у 1982 році в місті Дніпропетровськ. Закінчив початкову школу в селі Марківці Летичівського району, Хмельницької області, а потім частково навчався у Щедрівський загальноосвітній школі.

У зв’язку з втратою батьківського піклування, був змушений переїхати до Вовковинецької школи-інтернату, де навчався у сьомому та восьмому класах. До дев’ятого класу вже перейшов на навчання до Київського військового ліцею імені Івана Богуна, який закінчив у 2001 році. Далі життя повело Сергія до Київського національного університету імені Тараса Шевченка, котрий він успішно закінчив, отримавши дві вищі освіти: магістра політології та юриста-міжнародника.

У 2016 рокі Сергій Батура захистив дисертацію та отримав ступінь кандидата юридичних наук.
Більше 20-ти років Сергій пропрацював у Верховній Раді України та викладачем Міжрегіональної Академії управління персоналом. Більше восьми років Сергій писав свій перший гротескно-сатиричний роман, який отримав високі оцінки фахівців.

Сатиричні оповідання Сергія Старий Марко, Гемельда, Алан-Орда, Гнилоби, Шарм-ель-шо?, Сергійко, також не оминули уваги членів спілки письменників України Зінаїди Луценко та докторки філологічних наук, професорки, викладачки Українського державного університету імені Михайла Драгоманова Тетяни Бикової. Однак Батура Сергій не обмежився написанням художніх творів. Він розробив концепцію новітнього жанру «колективний літературний печворк», сутність якого полягає у колективній роботі над твором, що складається з різножанрових «клаптиків» авторів, об’єднаних головною ідеєю твору та ключовим персонажем.

З метою здійснення апробації новітнього жанру, Сергій об’єднав майже триста письменників з усієї України і протягом кількох місяців команда авторів написала твір печворк про Карпатську відьму босорку. Оскільки літературний доробок писало 228 авторів і твір склав 2833 сторінки, Національним реєстром рекордів України 07.06.2024 року було встановлено два рекорди України.

Твір печворк «Босорка», котрий отримав високу оцінку членкині Національної спілки письменників та журналістів України Ольги Бражник, має усі шанси отримати статус світового рекорду. Над цим питання активно займаються експерти.

Зараз Сергій активно об’єднує письменників України задля написання великої збірки оповідань «Плането, я тут!», що також претендуватиме на рекорд.

 

 

 

Приєднуйтесь до нашого каналу у Telegram
Позначки:  
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне