У Нетішині виявили підвищену концентрацію хлору: причину з’ясовують

Фото: ілюстративне

Підвищену концентрацію хлору виявили поблизу трьох закладів дошкільної освіти.

У Нетішині в одному з мікрорайонів виявили підвищену концентрацію хлору. Термінове звернення до мешканців оприлюднили у виконавчому комітеті Нетішинської міської ради. Також надали інформацію, що робити у випадку отруєння хлором.

«Терміново! Мешканцям мікрорайону поблизу закладів дошкільної освіти № 5, № 6, № 7 закрити вікна наглухо. Залишайтесь у приміщеннях. Виявлено підвищену концентрацію хлору в повітрі. Працює ДСНС», – йдеться у повідомленні міської влади.

Що стало причиною підвищеної концентрації хлору наразі з’ясовують фахівці. У коментарі сайту «Є» керівник пресслужби Головного управління ДСНС у Хмельницькій області Олександр Гулько зазначив, що наразі на місці події працюють і фахівці Держпродспоживслужби, які з’ясовують причину підвищеної концентрації хлору.

ОНОВЛЕНО о 13:10: міський голова Нетішина Олександр Супрунюк зазначив, що наразі фахівці проводять заміри, працює поліція та ДСНС.

«Заміряють показники концентрації хлору в усіх мікрорайонах. Поки виявлено підвищену концентрацію на цьому «третьому» мікрорайоні. Причому, її виявили після ранкової повітряної тривоги. Дитячі садочки, які в цьому мікрорайоні, наразі не працюють. Ми повідомили батьків і вони забрали малечу додому», – зазначив Олександр Супрунюк.

ОНОВЛЕНО о 13:40: Виконавчий комітет Нетішинської міської ради повідомив, що ситуація щодо перевищення хлору у повітрі стабільна, знаходиться у межах норми.
 
Приєднуйтесь до нашого каналу у Viber та Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне