У Шепетівському районі на Хмельниччині відкрились одразу дві поліцейські станції

Фото: hm.npu.gov.ua

Сьогодні, 28 лютого, в Грицівській і Ленковецькій об’єднаних тергромадах відкрились перші в Шепетівському районі поліцейські станції. 

Поки поліцейські офіцери громади з Хмельниччини проходять стажування у колег в Дніпропетровській області, в об’єднаних тергромадах для них активно готують робочі місця.

Так, сьогодні відбулось відкриття двох перших поліцейських станцій у Шепетівському районі — в селищі Гриців та с. Ленківці. На відкритті станцій були присутні місцеві жителі, керівництво ОТГ та Шепетівського відділу поліції, а також начальник управління превентивної діяльності ГУНП Геннадій Сибіга та його заступник Вадим Бирко.

hm.npu.gov.ua

Обидві громади доволі чисельні. У Грицівській ОТГ проживає більше 8,5 тисяч осіб. Особливістю її те, що до громади відійшло ще декілька сіл сусіднього Полонського району. До Ленковецької ОТГ входить аж 17 населених пунктів з населенням понад 6,5 тисяч осіб. Тож, як зазначають у громаді, роботи у майбутніх ПОГів буде чимало.

— Ви дуже швидко відчуєте усі переваги цього проєкту і не пожалкуєте, що долучились до нього, — зазначив Геннадій Сибіга. — Адже ваш поліцейський буде постійно в громаді. Нацполіція забезпечить його транспортом та усім необхідним, тож про оперативність не варто буде хвилюватися.

Таким чином на сьогодні в Хмельницькій області відчинили двері уже 18 поліцейських станцій. До завершення першого етапу проєкту їх має бути близько 30.

Сектор комунікації поліції Хмельницької області 

 

Приєднуйтесь до нашого каналу у Viber та Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне