У Шепетівці подорожчає проїзд в громадському транспорті

Фото: https://shepetivka.com.ua/

Сьогодні відбулося засідання виконавчого комітету Шепетівської міської ради, на якому було прийнято рішення про встановлення нових тарифів на послуги перевезення на міських автобусних маршрутах загального користування. Повідомляє сайт міста Шепетівка.

Члени виконкому вивчили розрахунки тарифу на послуги з перевезення у громадському транспорті, поданих автомобільним перевізником ПП «Шепетівське АТП 16807» та заяву автомобільного перевізника ФОП Криворчука В. М. Головною причиною підвищення тарифу перевізники називають значне здорожчення паливно-мастильних матеріалів.

Виконавчий комітет після обговорення прийняв рішення про підвищення тарифів на перевезення у громадському транспорті.

У рішенні йдеться, що з 25.05.2022 року тариф на послуги з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в звичайному режимі руху та в режимі маршрутного таксі встановлюється в розмірі:

  • по місту Шепетівка — 12,00 грн
  • до с. Судилків — 14,00 грн
  • до Д/к «Імпульс» — 14,00 грн

У своєму рішенні виконком керувався наказом Міністерства транспорту та зв’язку України № 1175 від 17.11.2009 «Про затвердження Методики розрахунку тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту», ст. 10 Закону України «Про автомобільний транспорт» та ст. 28 п. 2 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Приєднуйтесь до нашого каналу у Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне