У Славуті відбулося міське віче під гаслом «Маєш право – не забудь обов’язок!»

Фото: https://youtu.be/SAi9Wbe1axg

Сьогодні, 13 січня, у Славуті відбулося міське віче під гаслом «Маєш право – не забудь обов’язок!» ініційоване громадськістю.

Головними вимогами славутчан було зниження цін на комунальні тарифи.

До мітингарів вийшов міський голова Василь Сидор, який підтримав людей, а також розповів про те, в якій ситуації сьогодні опинилися комунальні підприємства.

 «Негативна тарифна тенденція, яка сьогодні склалася в країні набирає обертів. Це непосильний тягар для всіх. До прикладу КП «Славутське ЖКО» отримало повідомлення від АТ «Хмельницькгаз», в якому вказується вимога щодо припинення газопостачання котелень. Мова йде про попередню оплату за послуги за січень 2021 року, які ще не було надано комунальному підприємству. Споживачі за опалення не платять наперед, а до 15 числа наступного місяця, а ЖКО за послуги з розподілу за природний газ змушено платити місяцем наперед авансовим платежем. Як ЖКО може заплатити вже за січень 720,5 тис.грн, якщо відсутні обігові кошти, адже споживачі за опалення ще не розрахувалися?!

І ми і громада стурбовані ситуацією щодо підвищення тарифів, а тому маємо разом відстоювати свою позицію.

15 січня відбудеться позачергова сесія міської ради, на якій буде розглянуто ряд звернень до органів влади вищого рівня щодо необхідності негайного перегляду на державному рівні діючих тарифів на енергоносії; щодо відновлення права населення, яке проживає в 30-ти кілометровій зоні атомних електростанцій та щодо важливості негайного припинення економічно, медично та соціально необґрунтованого «локдауну» тощо» – підсумував міський очільник.

Учасники акції прийняли власну резолюцію, яку передали міському голові.

Пресслужба Славутського МВК

Приєднуйтесь до нашого каналу у Viber та Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне