У Волочиському районі прихожани двох громад перейшли до ПЦУ

г
Фото: viytovecka-gromada.gov

Дві християнські громади сіл Писарівка та Кривачинці обирали подальшу долю шляхом голосування. Про це йдеться в дописі Війтовецької об’єднаної територіальної громади у Facebook.

11

viytovecka-gromada.gov

13 січня християнські громади сіл Писарівка та Кривачинці взяли участь у голосуванні про перехід їх Української православної церкви (Московського патріархату) до Православної Церкви України. Голосування відбулося на користь ПЦУ. Вітаємо парафіян з урочистою подією!-йдеться у повідомленні.

22

viytovecka-gromada.gov

Нагадаємо, що у Волочиському районі релігійна громада УПЦ МП злилася з Київським патріархатом. Дві релігійні громади в селі Бокієвка Волочиського району (колишні УПЦ КП «Різдва Божої Матері» та УПЦ МП ікони Божої Матері «Призрі на смирення») вирішили об’єднатися в одну та належати до Хмельницької єпархії Православної церкви України. Про це на своїй сторінці у  Facebook  повідомив  митрополит Антоній Махота. За його словами, священиком вирішили залишити прот. Володимира Биха, багаторічного священика Київського Патріархату.

Також на Хмельниччині селян, які перейшли до Помісної церкви, шантажує благочинний УПЦ МП. Парафія колишньої УПЦ МП у селі Доброгорща Хмельницького району отримує погрози з боку місцевого благочинного УПЦ МП. Причина наступна- селяни вирішили приєднатись до Православної церкви України. Варто зазначити, що релігійна громада з Доброгорща стала першою парафією Московського патріархату у Хмельницькій області, яка вирішила приєднатися до Помісної церкви.

Раніше парафія на честь ікони Божої Матері «Неопалима Купина», яка розміщена на території Головного управління ДСНС в області, заявила про приєднання до Православної церкви України. Владика опублікував лист-прохання від настоятеля храму протоієрея Юрія Тимощука на своїй сторінці у Facebook.

 

Приєднуйтесь до нашого каналу у Viber та Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне