У Волочиському районі жителі потерпають від повені (ВІДЕО)

0
Фото: www.facebook.com/andru.mayher

На Великдень у Тарноруді, що у Волочиському районі, сталася  буря з градом. Оскільки в селі випало дуже багато опадів, річка Тарнорудка вийшла з берегів та затопила городи людей. Про це на своїй сторінці у Facebook написав місцевий житель Андрій Майхер.

22

www.facebook.com/andru.mayher

З водою пішла уся городина посаджена, на городах ями по пів метра глибиною. Страшна вода якої не було 25 років. Гроза була не більше 1 години, а лиха наробила. Одним словом дивіться у відео. Цікаво як прореагує місцева влада. Збитків людям задано чи мало, і чи стануть проблеми жителів Тарноруди лише їх проблемами – написав Андрій Майхер.

На паску в Тарноруді сталась страшна буря з градом. Випало дуже багато осадків. Річка Тарнорудка розілялась затопила городи. З водою пішла уся городина посаджена, на городах ями по пів метра глибиною. Страшна вода якої не було 25 років. Гроза була не більше 1 години, а лиха наробила. Одним словом дивіться у відео. Цікаво як прореагує місцева влада. Збитків людям задано чи мало, і чи стануть проблеми жителів Тарноруди лише їх проблемами.P.S. Пізніше виставлю фотографії. Поширте по можливості.

Geplaatst door Андрій Майхер op Maandag 29 april 2019

Щоправда, великодній потоп повторився знову. Вчора, 30 квітня, Тарноруду накрила друга повінь. Води було значно більше, ніж першого разу. Річка Збруч розвернулась і текла зовсім в іншу сторону.

На городах все змито, вода геть землю забрала. Хати підтоплено. Був у Тарноруді. Перший заступник голови – Волочиської громади Васильченко Олександр Олексійович говорив, що будуть допомагати людям , що вони не залишаться самі з бідою – зазначив у своєму другому дописі очевидець Андрій Майхер.

1

www.facebook.com/andru.mayher

3

www.facebook.com/andru.mayher

Нагадаємо, що у Дунаївцях через дощ затопило житловий будинок. Сталось це вночі 29 червня 2018 року. У м. Дунаївці через сильний зливний дощ в приватному будинку відбулось підтоплення. Рятувальники 12-ї державної пожежно-рятувальної частини за допомогою мотопомпи швидко відкачали воду з приватного домоволодіння та запобігли значним матеріальним збиткам.

Приєднуйтесь до нашого каналу у Viber та Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне