У Волочиську проведено нараду із пасічниками

Фото: https://consumerhm.gov.ua/

17 березня 2021 року начальником Волочиського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області Микуляком Миколою Ярославовичем спільно з начальником та спеціалістами Волочиської районної державної лікарні ветеринарної медицини в приміщенні малого залу Волочиської районної державної лікарні ветеринарної медицини було проведено нараду на тему: «Про весняну диспансеризацію в галузі бджільництва, профілактику отруєнь бджіл пестицидами, порядок реєстрації пасік».

На нараді були присутні власники пасік та спеціалісти відділу прогнозування, фітосанітарної діагностики та аналізу ризиків Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області.

Під час наради розглядалися наступні питання:

  1. Співпраця та налагодження дієвого діалогу між пасічниками, агровиробниками, органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування.
  2. Безпечне застосування пестицидів при обробітку сільськогосподарських культур (небезпека для бджіл).
  3. Загальна характеристика галузі бджільництва.
  4. Про реєстрацію пасік в Єдиному державному реєстрі потужностей операторів ринку. Своєчасне дослідження підмору бджіл та обстеження пасік.
  5. Регламент дій при підозрі отруєння бджіл пестицидами. Тарифікація клінічного огляду бджіл. 
  6. Ветеринарно-санітарні вимоги до розміщення пасік. Інформація щодо дотримання дотацій.
  7. Правила відбору патматеріалу від бджіл, терміни його здачі в Хмельницьку регіональну державну лабораторію Держпродспоживслужби. Основні захворювання бджіл (варооз, нозематоз, акарапідоз).
Приєднуйтесь до нашого каналу у Viber та Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне