Укравтодор цього року капітально відремонтує дорогу, що веде до Кам’янець-Подільської фортеці

Фото: new.km.ukravtodor.gov.ua

Цього року Укравтодор завершить капітальний ремонт дороги, що веде до однієї із найяскравіших пам’яток архітектури України – Кам’янець-Подільської фортеці.

Славомір Новак, керівник Державного агентства автомобільних доріг:

«Україна має величну історію. Ті пам’ятки архітектури, які збережено до сьогодні, представляють велику цінність як для українців, так і для туристів з усього світу. В країні багато красивих місць, а отже її туристичний потенціал дуже високий. Я прекрасно розумію з досвіду Європи: аби залучити туристів та забезпечити відповідні враження від поїздок по історичних місцях – потрібні хороші дороги. Саме тому ми продовжуємо роботу із відновлення під’їзних шляхів до найвизначніших культурних пам’яток країни».

new.km.ukravtodor.gov.ua

Під’їзд до Кам’янець-Подільської фортеці, що в народі отримав назву «тещин язик», востаннє ремонтували понад 40 років тому.

Через складний рельєф, зокрема численні круті повороти, спуски та підйоми, ця ділянка була досить небезпечною, особливо в зимовий період.

Капітальний ремонт дороги передбачає будівництво додаткової смуги на підйом, шириною 3,75 м, в результаті чого ширина проїзної частини становитиме 16 м, тобто вдвічі більше існуючої.

Конструкція дорожнього одягу складатиметься з трьох шарів основи із щебенево-піщаних матеріалів та трьох шарів покриття.

new.km.ukravtodor.gov.ua

Для покращення безпеки руху на аварійно-небезпечній ділянці проектом передбачено влаштування додаткового освітлення, металевого бар’єрного огородження та встановлення нових дорожніх знаків.

Для відокремлення напрямків потоків та неможливості виїзду транспортного засобу на зустрічну смугу після завершення укладання верхнього шару покриття буде встановлюватися бар’єрне огородження типу «Нью Джерсі».

Фінансування капітального ремонту здійснюється у рамках реалізації бюджетної програми «Розвиток мережі та утримання автомобільних доріг загального користування державного значення».

Приєднуйтесь до нашого каналу у Viber та Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне