В Хмельницькій ОВА провели нараду щодо роботи ВЛК

Фото: Хмельницька обласна державна адміністрація
Перший заступник начальника ОВА Cергій Тюрін провів нараду щодо організації роботи військово-лікарських комісій (ВЛК) Хмельниччини.
 
Нарада відбулася за участю представників правоохоронних органів, голів ВЛК, головних лікарів кластерних та надкластерних лікарень, а також начальників територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки.
 
Сергій Тюрін підкреслив, що головна мета – забезпечити швидке та зручне проходження медогляду військовозобов’язаними, та виявлення й усунення можливих зловживань у процесі діяльності ВЛК.
Сергій Тюрін наголосив на неприпустимості корупції під час проходження медкомісій, закликавши керівників медзакладів приділити особливу увагу цьому питанню.
 
Нещодавно Національне агентство з питань запобігання корупції визначило 20 найпоширеніших корупційних ризиків у діяльності військово-лікарських комісій Збройних сил України та розробило рекомендації для їх усунення та/або мінімізації. Відповідні рекомендації враховані та перебуватимуть на контролі під час подальшої роботи ВЛК області.
Приєднуйтесь до нашого каналу у Viber та Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне