В Хмельницьких медичних закладах є достатня кількість вакцини від кору

1
Фото: khm.gov

За словами начальника управління охорони здоров’я Хмельницької міської ради Бориса Ткача у всіх медичних закладах міста є достатня кількість вакцини від кору. Кожен може зробити собі щеплення, головне мати бажання та звернутися до свого сімейного лікаря. Про це інформує сайт міської ради.

«Десять днів тому ми отримали нову партію вакцини «Пріорікс» виробництва Бельгії. Для профілактики кору, краснухи та паротиту, і розповсюдили її по медичних закладах міста», – повідомив Борис Васильович.

Варто зазначити, що найкращим захистом від інфекційних хвороб, зокрема кору є вакцинація. Тому закликаємо хмельничан проконсультуватися зі своїм сімейним лікарем та зробити щеплення.

Нагадаємо, що епідемічний поріг грипу та ГРВІ перевищено у 3-х районах області. Епідемічні пороги перевищені у 3-х регіонах області: у Славутському – на 43,58%; у Дунаєвецькому – на 28,6%; у м.Кам’янець-Подільському – на 12,7%. Порівняно з минулим тижнем рівень захворюваності серед дітей збільшився на 19,2%, а у віковій групі 5-14 років – на 28%. Захворюваність серед дорослих зменшилась на 4,13%. Питома вага дітей серед усіх захворілих складає 60,75%%. Госпіталізовано 3,2% від загальної кількості захворілих. Летальних випадків не зареєстровано. В Україні спостерігається низька інтенсивність епідеміологічної активності грипу та ГРІ: рівень захворюваності менше епідеміологічного порогу на 3,9%. Проте, епідемічні пороги перевищені на території 5 областей від 1,6% до 52,0%.  З початку епідсезону в Україні зареєстровано 25 летальних випадків від грипу, з них 4 – діти. В країнах, що межують із Україною, спостерігається фонова та низька інтенсивність активності грипу.

Приєднуйтесь до нашого каналу у Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне