В Красилові бізнес перевірили на дотримання законодавства про рекламу

Фото: https://consumerhm.gov.ua/

31 липня 2025 року спеціалістами відділу контролю у сфері торгівлі, робіт та послуг, контролю за рекламою, дотриманням антитютюнового законодавства управління захисту споживачів та контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області у м. Красилів було проведено черговий моніторинг серед суб’єктів підприємницької діяльності, з метою контролю дотримання ними вимог законодавства про рекламу та провадження торговельної діяльності. Було відвідано ряд закладів торгівлі та громадського харчування.

Під час здійснення заходів у суб’єктів господарювання, що реалізують одяг та взуття, товари побутової хімії, парфумерно-косметичні вироби та лікарські засоби були виявлені факти порушення ч. 4 ст. 8 Закону України «Про рекламу», а саме: реклама про знижку цін на продукцію, про розпродаж не містила відомості про дату початку і закінчення знижки цін на продукцію, а також розповсюдження реклами недержавною мовою, чим порушено вимоги ч.1 ст. 6 Закону.

https://consumerhm.gov.ua/

Відповідним суб’єктам господарювання будуть надіслані офіційні листи-запити для подальшого оформлення матеріалів про порушення вимог законодавства про рекламу з накладенням штрафних санкцій. 

https://consumerhm.gov.ua/

Окрема увага була приділена питанню наявності та оформлення «Куточка споживача» згідно з вимогами чинного законодавства. Представникам торгівельних мереж надавалась консультаційно-методична допомога щодо дотримання вимог провадження торговельної діяльності, а саме дотримання Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів та Закону України «Про захист прав споживачів».

https://consumerhm.gov.ua/

 

Приєднуйтесь до нашого каналу у Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне