В Шепетівському районі планують збудувати «Агропромисловий парк»

Фото: https://shepetivka-rada.gov.ua/

У Шепетівській громаді розпочато підготовку до реалізації проєкту «Агропромисловий парк», який переміг у конкурсному відборі проєктів регіонального розвитку.

Загалом до громади надійдуть 28 мільйонів гривень державного фінансування, отриманих від Євросоюзу.

Одним із проєктів стане створення на території громади агропромислового парку багатофункціонального спеціалізованого комплексу спрямованого на розвиток агропромислової діяльності.

На балансі такого парку буде матеріально технічна база, необхідна інфраструктура (підведені комунікації та енергоносії) та юридичні умови. Для чого? Щоб сприяти розвитку малого і середнього бізнесу зайнятого у сфері сільськогосподарської діяльності на території цього регіону.

“Агропромисловий парк — це прекрасна можливість реалізації, використовуючи логістичну інфраструктуру, інвесторами проєктів на нашому майданчику: переробка сільськогосподарської продукції рослинництва, тваринництва, ягідівництва та садівництва; обладнання тепличних господарств. Найважливішим завданням агропромислового парку є збільшення частки сільського господарства в загальному обсязі ВВП, забезпечення продовольством і підвищення рівня життя громади, шляхом створення додаткових робочих місць та стимулювання розвитку малого та середнього бізнесу, податкових надходжень до місцевого бюджету”, – зазначають на сайті міськради.

Проєкт планується реалізовувати у три етапи.

  • На першому етапі, проводиться визначення доцільності місцеперебування об’єкту, пошук та виділення ділянки орієнтовною площею 5 — 7 га, розробка проєктно-кошторисної документації.
  • Другий: облаштування промислового майданчика та реконструкції інфраструктури.
  • Третій: залучення інвесторів та початок господарської діяльності у межах агропромислового парку. Реалізація проєкт відбудеться у 2021-2023 роках.
 
Приєднуйтесь до нашого каналу у Viber та Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне