Військовослужбовцям ССО “Азов” передали багі від Хмельницької ОВА

Фото: Хмельницька обласна державна адміністрація
Потреба у всепрохідному, швидкому та легкому авто на фронті завжди висока. Тому до Хмельницької ОВА із проханням допомогти у вирішенні цієї потреби звернулися представники спецпідрозділу ССО “Азов”. Для бійців був замовлений спеціальний тактичний багі “Мамай”, який був виготовлений командою конструкторів та інженерів з Львівщини у найкоротші терміни.
 
Відсьогодні багі для ССО “Азов” та ще одне таке саме авто, для іншого підрозділу, відправилися на передову.
 

Хмельницька обласна державна адміністрація

 
Поспілкувався із автором і головним конструктором автівок Тарасом Крайником, заступник начальника ОВА Сергій Ткачук та подякував інженеру за оперативну і якісну роботу. Винахідник “Мамая” власними зусиллями доставляє автівки до замовників та особисто передає у користування військовим, аби підтримати їх бойовий дух.
Варто зазначити, що придбання авто стало можливим завдяки співпраці ОВА та підприємця Олега Осіяна, який повністю профінансував виготовлення машини.
 

Хмельницька обласна державна адміністрація

 
“Мамай” – багі, що створене спеціально для роботи у важких воєнних умовах, здатне долати непересічену місцевість на високій швидкості, має великий запас ходу та підлягає ремонту в “польових” умовах. Може взяти на борт до чотирьох осіб. Також передбачені місця для кріплення кулеметів та іншого озброєння. Є ящик для патронів та інших дрібниць.
Приєднуйтесь до нашого каналу у Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне