З Нового року мешканці Хмельниччини більше платитимуть за доставку газу

Фото: https://www.uzhgorod.net.ua/

Із 1 січня в Україні подорожчала послуга розподілу (доставки) газу.

Це сталося після того, як Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), затвердила тарифи для всіх облгазів на 2021 рік. Інформує НГП.

За даними сайту “ГазПравда”, у 40 облгазів після Нового року тарифи зросли. І лише в двох – знизилися.

В середньому тарифи на розподіл газу в 2021 році зросли в 1,6 раза.

Зокрема, “Хмельницькгаз” підвищив тариф на доставку блакитного палива з 1,10 грн до 1,99 грн за кубометр, “Шепетівкагаз” – з 0,68 грн до 1,31 грн за 1 куб. м на місяць.

На зростання тарифу вплинули:

– зміна витрат, пов’язаних з використанням природного газу на нормативні та виробничо-технологічні втрати/витрати природного газу та власні потреби, враховуючи дані моніторингу рівня оптової ціни природного газу та аналізу тенденцій зміни ціни природного газу на нерегульованому сегменті оптового ринку природного газу України;

– зміна витрат на оплату праці з урахуванням положень постанови Кабінету Міністрів України від 29.07.2020 № 671 «Про схвалення Прогнозу економічного і соціального розвитку України на 2021 – 2023 роки»;

– зміна елементів витрат планованої річної тарифної виручки з урахуванням зміни витрат, пов’язаних з використанням природного газу на нормативні та виробничо-технологічні втрати/витрати природного газу та власні потреби та витрат на оплату праці.

Як писав НГП, ціна природного газу для побутових споживачів-клієнтів ТОВ «Хмельницькгаз Збут» у січні 2021 року становитиме 9,91361 грн за 1 куб. м (у грудні 2020 році було 8,87555 грн за 1 куб. м).

Приєднуйтесь до нашого каналу у Viber та Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне