За нічну зміну патрульні виявили 9 водіїв з ознаками алкогольного сп’яніння

45
Фото: .facebook.com/

За нічну зміну патрульні виявили 9 водіїв, що керували транспортними засобами з ознаками алкогольного сп’яніння.

Близько 20:40, жінка 1978 року народження, на автодорозі М12 «Стрий-Знам’янка», керувала транспортним засобом Brono у стані алкогольного сп’яніння. Показник Драгера 0.23 проміле.

Близько 21:40, чоловік 1986 року народження, на вулиці Прибузька, керував транспортним засобом Seat із ознаками алкогольного сп’яніння. Водій відмовився від проходження огляду на стан сп’яніння у встановленому Законом порядку.

Близько 22:15, чоловік 1983 року народження, на вулиці Гагаріна, керував автомобілем Daewoo Nexia із ознаками алкогольного сп’яніння. Водій відмовився від проходження огляду на стан сп’яніння у встановленому Законом порядку.

Близько 00:00, чоловік 1991 року народження, на вулиці Кам’янецька, керував транспортним засобом Peugeout у стані алкогольного сп’яніння, згідно висновку лікарні.

Близько 00:18, чоловік 1997 року народження, на вулиці Транспортна, керував транспортним засобом Kia із ознаками алкогольного сп’яніння. Водій відмовився від проходження огляду на стан сп’яніння у встановленому Законом порядку.

Близько 03:55, чоловік 1987 року народження, на вулиці Шевченка, керував транспортним засобом Kia із ознаками алкогольного сп’яніння. Водій відмовився від проходження огляду на стан сп’яніння у встановленому Законом порядку.

Близько 04:10, чоловік 1977 року народження, на вулиці Кам’янецька, керував транспортним засобом Ford у стані алкогольного сп’яніння, згідно висновку лікарні.

Близько 04:20, жінка 1998 року народження, на вулиці Шевченка, керував транспортним засобом Kia у стані алкогольного сп’яніння. Показник Драгера 2.05 проміле.

Близько 05:20, чоловік 1985 року народження, на вулиці Франка, керував транспортним засобом Hyundai із ознаками алкогольного сп’яніння. Водій відмовився від проходження огляду на стан сп’яніння у встановленому Законом порядку.

Шановні водії! Патрульні вкотре наголошують вам, у жодному разі не сідайте за кермо напідпитку, не наражайте на небезпеку своє життя та здоров’я, а також інших учасників дорожнього руху, адже п’яний водій — потенційний убивця!

Приєднуйтесь до нашого каналу у Viber та Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне