За пів року хмельничани витратили на нові авто 32 млн доларів

Фото: RST.ua

Впродовж січня-червня у Хмельницькому та області зареєстрували 1 050 нових автомобілів загальною вартістю 32 млн доларів.

Позашляховики і кросовери становили 80% від загальної кількості проданих авто в регіоні. Дизельними двигунами були обладнані 33% автомобілів. Середня ціна склала 30 500 доларів, якщо не враховувати вартості додаткового обладнання, – повідомляє прес-служба сайту з продажу автомобілів RST.ua.

Найпопулярнішим брендом було Renault. У регіоні з початку року придбали 175 таких автомобілів на суму 3 млн доларів. Кросовер Toyota RAV4 став бестселером серед моделей і покрив 7% продажів. Крім нього часто купували Renault Duster і Kia Sportage.

Загалом впродовж січня-червня в Україні зареєстрували 48 000 нових автомобілів на загальну вартість 1,5 млрд доларів. Це на 23% більше, ніж в аналогічний період минулого року. Серед усіх зареєстрованих в Україні авто були й автомобілі преміум-сегменту: 4 RollsRoyce Cullinan; 1 RollsRoyce Wraith; 1 RollsRoyce Ghost; 9 Bentley Continental GT; 5 Bentley Flying Spur та 1 Aston Martin DB11.

Нагадаємо, у травні у Хмельницькому та області придбали 190 нових автомобілів на суму 6,5 млн доларів, найпопулярнішою маркою серед яких також було Renault. Серед моделей тоді найбільшу кількість продажів отримали Toyota RAV4, Kia Sportage і Skoda Kodiaq.

Приєднуйтесь до нашого каналу у Viber та Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне