За втручання прокуратури припинено неправомірне використання землі державної власності вартістю більше 7 млн грн

Фото: суд
Органи прокуратури Хмельницької області продовжують активну роботу щодо захисту інтересів держави у сфері земельних відносин.

В межах реалізації представницьких повноважень Старокостянтинівською місцевою прокуратурою виявлено порушення при використанні землі на території Старокостянтинівського району.

Встановлено, що Старокостянтинівською райдержадміністрацією у 2018 році неправомірно, всупереч вимогам земельного законодавства в оренду одному з сільськогосподарських підприємств передано сім земельних ділянок загальною площею 124 га.

При прийнятті зазначеного розпорядження та укладенні договорів оренди райдержадміністрація перевищила свої повноваження та без проведення земельних торгів передала ділянки у користування як землі нерозподілених (невитребуваних) паїв.

Разом з тим, вказані землі до цієї категорії не належать та виключені із площ, що підлягали розподілу.

Реагуючи на виявлені порушення, з метою захисту інтересів держави, прокуратура звернулась до господарського суду Хмельницької області з вимогами про визнання незаконним та скасування розпорядження голови районної державної адміністрації, а також визнання договорів оренди землі вартістю близько 7,3 млн грн недійсними.
 
Під час судового розгляду справи відповідачами вказані порушення усунуто та договори оренди розірвано. 
 
Пресслужба Хмельницької обласної прокуратури
Приєднуйтесь до нашого каналу у Viber та Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне